Obozy fotograficzne

obozy młodzieżowe 2020

 

Obozy fotograficzne – zobacz ofertę na wakacje 2020
 

Obozy fotograficzne to pierwszy krok do profesjonalizmu

Moda na robienie zdjęć nie mija i wśród Was jest coraz więcej pasjonatów fotografowania. Jeśli chcecie zostać profesjonalistami w tej dziedzinie, warto pomyśleć o wyjeździe na obóz fotograficzny, który rozwinie Wasze umiejętności, a być może wpłynie nawet na decyzję o wyborze zawodu fotografa.

Obóz fotograficzny to pomysł na zimowe ferie dla pasjonatów, ale także dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z aparatem fotograficznym.  Podczas obozu poznacie zarówno techniczne aspekty fotografii, jak również zasady obróbki cyfrowej. Nauczycie się bardzo praktycznych rzeczy – jak robić zdjęcie w ruchu, jak wykorzystywać światło naturalne, czy korzystać ze statywu. Stanowi to podstawy sztuki fotografowania, bez których z pewnością nie zostaniecie profesjonalistami. Na warsztatach komputerowych dowiecie się z kolei jak przygotowywać zdjęcia do obróbki cyfrowej, jak korzystać z programów edytorskich, a potem publikować zdjęcia w Internecie.
 

Podczas obozu fotograficznego szybko poprawisz jakość swoich zdjęć

Program obozu przewiduje całe mnóstwo zajęć praktycznych. Specjaliści nauczą Was robienia portretów, zdjęć krajobrazów, fotografii makro czy bardzo ciekawej specjalności, jaką jest fotografia modowa i reklamowa. Każdy dzień to setki kolejnych, a co ważniejsze – coraz lepszych zdjęć. Tak intensywny program szybko przynosi, dosłownie, widoczne efekty.  Pomyśl, ile przy tym frajdy i radości. Nie zapominaj, że będziesz tam w gronie rówieśników, tak jak Ty zapalonych do biegania z aparatem. To dobra zabawa zwłaszcza, że obozy odbywają się w pięknych miejscowościach, które dzięki zimowej aurze zachwycają jeszcze bardziej.

 

Wejść w świat fotografii….

Przygoda z fotografią to nie tylko praktyczna nauka i robienie zdjęć. To także poznanie niesamowitej historii fotografii – świat artystów fotografików, znane i prestiżowe wystawy, rozwój technik,  rodzaje fotografii, fotografia współczesna. Wniknięcie w ten świat z pewnością nie jednego z Was zainspiruje do jeszcze większej kreatywności i poszukiwania własnego stylu. Okazją to zaprezentowania swojej twórczości będzie pokaz finałowy, podczas którego każdy z Was wystawiając swoje prace, będzie mógł poczuć się jak prawdziwy artysta.

 

Obozy fotograficzne – zobacz programy na wakacje 2020- >> wejdź do wyszukiwarki obozów (ponad 30 organizatorów)

 

 

obozy fotograficzne 2020
obozy fotograficzne 2020
obozy fotograficzne