Obozy gitarowe

obóz gitarowy

 

 

Myślałeś już nadchodzących wakacjach? Wiesz, że oferta obozów 2021 jest bogatsza niż kiedykolwiek wcześniej? Nieważne czy uprawiasz sport, robisz zdjęcia, malujesz czy lubisz gotować – w tym roku na pewno znajdziesz coś dla siebie! Jeśli nie możesz się zdecydować, a przykładowo chciałbyś nauczyć się grać na gitarze albo doszlifować swoją technikę, to w tym artykule dowiesz się więcej na temat obozów gitarowych organizowanych w tym roku.

Obozy gitarowe – podstawowe informacje

Obozy gitarowe dedykowane są dzieciom i młodzieży, które pasjonują się grą na gitarze, ale także dla tych, których miłość do tego instrumentu dopiero rozkwita. Nieważne, czy jesteś średnio zaawansowany, czy jeszcze nie trzymałeś gitary w rękach. Dzięki odpowiednio dobranej grupie nauczycieli gry i animatorów, obozy gitarowe, są dostosowane do każdego poziomu uczestnika. Podczas obozu gitarowego nacisk kładzie się na naukę gry akordowej. Każdy uczestnik obozu gitarowego, ma zagwarantowane lekcje indywidualne, podczas których precyzyjnie określa się jego poziom i dobiera się odpowiedni zestaw ćwiczeń i zadań. Obozy gitarowe to taki rodzaj obozów młodzieżowych, na których nie tylko nauczysz grać się na gitarze, ale także zgłębisz podstawy teorii muzyki i improwizacji gitarowej oraz historii muzyki.

Obozy gitarowe – rozrywka i nauka w jednym

Znasz lepszą formę spędzania wolnego czasu, niż letnie wieczory z rówieśnikami, o podobnych zainteresowaniach, przy akompaniamencie ulubionych instrumentów? Podczas obozów organizowane są jam session, na którym będziesz mógł pokazać co potrafisz! Jam session to specyficzny rodzaj wspólnej gry i możliwość improwizacji w swoim gronie. Na koniec obozu gitarowego często odbywają się koncerty, na których będziesz miał możliwość występów przed publicznością zarówno w grupie, jak i indywidualnie. Oprócz samej nauki grania, obozy gitarowe oferują podobne atrakcje co inne obozy młodzieżowe. Wakacje to czas zabawy, dlatego organizatorzy obozów gitarowych czekają na Ciebie z całą gammą atrakcji. Będziesz miał możliwość udziału w wycieczkach rowerowych, treningach sportowych, spływach kajakowych i wielu innych aktywnościach. Możesz również pojechać na dodatkowe wycieczki oraz cieszyć się różnego rodzaju imprezami, dyskotekami, koncertami, pokazami artystycznymi, czy klasycznymi posiadówkami przy ognisku. Jak widać obóz gitarowy to po prostu obóz młodzieżowy z gitarą w tle.

Obozy gitarowe – który wybrać

Niektórzy organizatorzy obozów gitarowych zatrudniają najbardziej uzdolnionych gitarzystów Polsce. Są to zazwyczaj organizatorzy, którzy już od wielu lat zajmują się wyjazdami na obozy młodzieżowe w kraju i zagranicą. Warto postawić na sprawdzonych organizatorów obozów młodzieżowych i beztrosko cieszyć się wakacyjnym wyjazdem. Jeśli grasz już na gitarze, obozy gitarowe, pozwolą Ci rozwinąć skrzydła. Dzięki specjalnie dobranej kadrze, będziesz mógł nauczyć się nowych trików, spróbować swoich sił na gitarze elektrycznej czy akustycznej. Jeśli czujesz, że jesteś dobry, ale wstydzisz się występu przed publicznością, nasi nauczyciele pomogą Ci przełamać strach i przygotują Cię do występów na estradzie.

 

obozy gitarowe
obozy młodzieżowe