Obozy survivalowe - co dają takie obozy?

obozy przetrwania

Obozy survivalowe – zobacz ofertę na wakacje 2021

Obozy survivalowe to propozycja obozów letnich  dla tych, którzy fascynują się ekstremalnymi przygodami, lubią wyzwania i adrenalinę oraz chcieliby się poczuć jak Bear Grylls w samym środku walki o przetrwanie.

 

Co dają obozy survivalowe?

Survival to inaczej sztuka przetrwania. Poznanie różnych technik sprawi, że uda Ci się przetrwać w najtrudniejszych warunkach. Na obozach survivalowych możesz świetnie się bawić i przeżyć najlepsze przygody, o których często marzy się podczas oglądania filmów. Obozy survivalowe to propozycja letnich wyjazdów dla osób, które chcą połączyć wolny czas wakacji z niezapomnianą przygodą. Dodatkowo na tego rodzaju obozach letnich można nauczyć się radzenia sobie w ekstremalnych sytuacjach oraz poczuć więź z naturą. Obóz przetrwania to przede wszystkim możliwość rozwijania samodzielności, wytrwałości oraz zdobycie umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach . Cała forma zabawy przygotowana jest w sposób bezpieczny, natomiast gwarantuje świetną przygodę i adrenalinę. Na obozach przetrwania każdy uczestnik przekonuje się, jak wiele rzeczy potrafi zrobić i że przekraczanie własnych barier jest możliwe. Obozy survivalowe dają możliwość nauczenia się radzenia sobie w różnych sytuacjach i pokonywania własnych słabości. Survival to również rozwój fizyczny.

 

Survival i sporty ekstremalne.

Obozy survivalowe to możliwość uprawiania bardziej ekstremalnych sportów, które oczywiście nie zagrażają bezpieczeństwu. Na wakacjach będziesz pływać kajakiem, łowić ryby i rozpalać samodzielnie ognisko. Na wyjeździe nie zabraknie również wędkowania, zajęć sportowych i nocy spędzonych w namiocie. Obozy survivalowe są świetnym pomysłem dla miłośników paintballa, podchodów, szkoły przetrwania, wędrówek, zajęć militarnych oraz dla tych, którzy chcą nauczyć się skutecznego kamuflażu.  

 

Obozy survivalowe to propozycja wyjazdów letnich  dla osób, które planują spędzić wakacje w niestandardowy sposób, z dala od betonowych miast.

Obozy survivalowe – zobacz programy na wakacje 2021 - >> wejdź do wyszukiwarki obozów (ponad 30 organizatorów)

 

                  

obozy przetrwania
obozy survivalowe
obozy survivalowe 2021