Obozy windsurfingowe

obozy windsurfingowe

 
Obozy windsurfingowe - czy to dobry pomysł na lato?

 
Przepis na ciekawe, wyzwalające i relaksujące wakacje? Odpowiedź jest banalnie prosta – obozy windsurfingowe. Chyba nie ma bardziej oryginalnego i relaksującego sportu wodnego.
 
Program obozu windsurfingowego
Zajęcia na obozach windsurfingowych prowadzone są na dwóch poziomach zaawansowania. Dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Ci pierwsi będą uczyć się podstaw żeglowania, podnoszenia żagla z wody, różnych technik i trików, a także metod wykorzystania warunków pogodowych. Natomiast na poziomie średniozaawansowanym uczestnicy otrzymują znacznie więcej swobody, uczą się rzeczy takich jak: taklowanie, trymowanie sprzętu, startów z plaży, jazdy na halsie, zwrotów na i z wiatrem oraz technik jazdy na trapezie. Oprócz zajęć praktycznych prowadzone będą zajęcia teoretyczne.
 
Rekreacja na obozie
Uczestnicy obozów windsurfingowych w ciągu dwóch tygodni mają zagwarantowane około  25 godzin zajęć windsurfingu. Codzienne uczestnicy spędzają od 2-3 godzin dziennie na zajęciach praktycznych i teoretycznych. Szkolą ich profesjonalni i wykwalifikowani instruktorzy. Po zajęciach tematycznych na uczestników czeka ciekawy program rekreacyjny, w którym znajdziemy piesze, rowerowe i autokarowe wycieczki po okolicy. W tym wyjazdy do Aquaparków, parków rozrywki i innych atrakcyjnych dla nastolatków miejsc. Ośrodki, w których odbywają się obozy, w większości są dobrze wyposażone, dlatego przebywając na jego terenie można ciekawie spędzić czas korzystając z boisk do siatkówki, piłki nożnej, koszykówki, a także basenu i siłowni. Organizatorzy wyjazdów młodzieżowych skrupulatnie przygotowują program całego obozu, uwzględniając zajęcia i imprezy integracyjne, takie jak dyskoteki, grille, ogniska.
 
Co dają obozy windsurfingowe?
Uprawianie windsurfingu poprawia kondycję fizyczną, postawę, sylwetkę i rozwija cierpliwość. Jest to doskonała forma relaksu, która pozwala uczestnikom odetchnąć po wielu miesiącach szkoły. Obcowanie z przyrodą dodatkowo wzmacnia ten efekt. Decydując się na wyjazd zorganizowany, grupowy, nie musimy obawiać się o wysokie koszty tego wyjazdu. Przyjeżdżając na obóz mamy wszystko zapewnione.
 
 

obozy windsurfingowe dla młodzieży
obozy windsurfingowe
obóz windsurfingowy