Obozy zagraniczne

obozy zagraniczne

 

Oferta obozów za granicą jest na tyle szeroka, że na pewno każdy z Was natrafił już na jakieś wzmianki na ten temat. Oprócz tematyki i rodzaju obozów młodzieżowych, częstym pytaniem, które zadajemy sobie przed wyborem obozu letniego, to takie czy chcę kolejny raz jechać na obóz w Polsce. Wielu młodych ludzi, którzy od kilku lat jeżdżą na obozy młodzieżowe, chciało by spróbować czegoś nowego. Nowej przygody, która napędzi ich do pracy w nowym roku szkolnym. Ciekawą alternatywą dla osób, przeżywające podobne rozterki, są obozy zagraniczne. Wybierz kraj, oferty obozów 2020, w którym nigdy nie byłeś i przeżyj przygodę!

Obozy za granicą – jakie organizatora wybrać

Oczywiście wybór organizatora powinien zdecydowanie poprzedzić wybór miejsca docelowego obozu dla młodzieży. Co z tego, że nasz wyjazd, „na papierze”, będzie wydawał się idealny skoro w czasie samego obozu młodzieżowego, może okazać się, że nie wszystko jest tak, jak zostało przedstawione w ofercie obozu 2020. Dlatego warto postawić na sprawdzonego i doświadczonego organizatora, który ma za sobą wiele udanych turnusów oraz lata doświadczenia w organizowaniu obozów zagranicznych. Jak zapewne się domyślacie, obóz za granicą, to trochę inna specyfika niż obóz dla młodzieży w Polsce. Niespodziewany, wcześniejszy powrót z obozu np. w Hiszpanii będzie zdecydowanie bardziej kosztowny i skomplikowany niż z Kołobrzegu. Warto więc przyjrzeć się dokładnie, popatrzeć na opinie obozowiczów z lat wcześniejszych oraz zobaczyć na ile obszerna jest oferta sporządzona przez danego organizatora.

Obozy zagraniczne – najciekawsze oferty - Francja

Jednymi za najbardziej obleganych krajów, w których organizowane są obozy dla młodzieży są Francja i Hiszpania. Jeśli chciałbyś zwiedzić Luwr, a następnie, po kilkugodzinnej podróży, zanurzyć się w krystalicznie czystej wodzie Lazurowego Wybrzeża – wiedz, że kilku organizatorów, posiada w swojej ofercie, obozy w południowej Francji. Obozy młodzieżowe we Francji charakteryzują się pięknymi widokami, wspaniała pogodą oraz dostępem do wielu zabytków kultury europejskiej. Jeśli wybierzesz się na obóz dla młodzieży do Francji pamiętaj, o tym, że Lazurowe Wybrzeże rozciąga się od księstwa Monaka, po portową Marsylię. Na tej szerokości będziesz mógł zwiedzić wiele ciekawych miejsc, które zachwycą Cię swoim urokiem i przepięknym położeniem. Przykładowo w Monako będziesz mógł podziwiać nie tylko wspaniały krajobraz oraz architektury, ale niemalże dotknąć zupełnie innego stylu życia, które płynie w drugim najmniejszym państwie świata. Nie zapomnij również o miejscu, gdzie odbywa się festiwal, na którym rozdawane są złote palmy, czyli najbardziej prestiżowe, europejskie nagrody filmowe. Po drodze będziesz miał także najbardziej luksusowy kurort we Francji – St. Troppez gdzie na nad morskim deptaku, swoje butiki mają najwięksi, światowi projektanci. Jeśli chodzi o podjęcie decyzji na rzecz obozu zagranicznego we Francji, to będzie to idealny wyjazd, dla osób, które chcą zwiedzać zarówno zabytki architektury, jak i cieszyć się piękną pogodą i złotymi plażami Lazurowego Wybrzeża.

Obóz zagraniczny – najciekawsze oferty – Włochy

Lubisz piękną pogodę, sport, dobre jedzenie, ale masz też ochotę trochę pozwiedzać? Obóz zagraniczny we Włoszech spełni wszystkie wymaganie, o których wspomnieliśmy powyżej. Obozy młodzieżowe we Włoszech, to wyjazdy wakacyjne, które w kompleksowy sposób łączy dobrą zabawę ze sportowym zacięciem. W ofercie obozów 2020, oczywiście przeważają obozy rekreacyjne, ale czy na obozie wypoczynkowym, nie można nauczyć się podstaw np. windsurfingu? Oczywiście, że można. W śród Was jest za pewnie wielu fanów futbolu, a jak każdy fan piłki wie – Włochy to mekka futbolu. Na wycieczkach do różnych miejscowości, będziesz mógł zobaczyć stadiony, które znasz z czołówek Ligi Mistrzów, a może jeden z nich będzie to stadion Twojego ukochanego klubu. Obozy zagraniczne organizowane są zazwyczaj w hotelach, które posiadają  na swoim terenie świetne boiska do gry w piłkę. Aktywność fizyczna, kuchnia śródziemnomorska oraz duża ilość słońca sprawią, że po takim obozie powinieneś czuć się o wiele lepiej

Obozy zagraniczne – zobacz programy na wakacje 2020- >> wejdź do wyszukiwarki obozów (ponad 30 organizatorów)

obóz zagraninczy
obozy dla młodzieży
obozy za granicą