Wakacje w Hiszpanii

obozy dla młodzieży w Hiszpanii

 

Obozy w Hiszpanii - zobacz ofertę na wakacje 2020

Oferta obozów zagranicznych w Hiszpanii

Obozy młodzieżowe nie muszą wiązać się tylko z Polską. Organizatorzy dla osób poszukujących nowych wakacyjnych rozwiązań przygotowali  wiele ofert obozów  za  granicą.

Sam fakt wyjazdu na wakacje do słonecznej Hiszpanii budzi pozytywne emocje. Miejscowości i programów jest bardzo dużo. Po krótce przedstawimy te najpopularniejsze w Hiszpanii.

Obozy z nurkowaniem na Costa Brava

Miejsca najlepsze do nurkowania, to oczywiście ciepłe wody, z bogatą fauną i florą. Takie też znajdziecie na wybrzeżu Costa Brava. Tam, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, na płytkich wodach przybrzeżnych , w najciekawszych zatokach, będziecie odkrywać podwodny świat Hiszpanii.

Obozy  z siatkówką plażową w Hiszpanii

Pospolite plażowanie? To Wam nie grozi na obozach z siatkówką plażową, która od lat ma wielu zwolenników. Ma mniej formalny charakter niż ta zamknięta w salach gimnastycznych. Gra jest swobodniejsza i daje dużo radości. Dodatkowo można ją trenować pod gołym niebem, nie rezygnując z plażowania. W przerwach między setami można kąpać się w ciepłym morzu. Jest to świetna forma integracji wszystkich uczestników obozu.

Obozy gitarowe

Dużą popularnością cieszą się także obozy gitarowe w Hiszpanii. Tutaj wszystko jest muzyką, flamenco, mini-koncerty na plaży. Trudno wyobrazić sobie bardziej klimatyczne miejsce na naukę gry na gitarze. Oprócz improwizowanych koncertów gry na gitarze, każdy uczestnik będzie brał udział w nieco bardziej formalnych zajęciach teoretycznych i praktycznych : kształcenie słuchu, nauka gry akordowej, techniki gitarowe.

Obozy fotograficzne

Fotografii można uczyć się wszędzie, ale w Hiszpanii, to sama przyjemność. Piękne widoki, to możliwość stworzenia pięknych zdjęć i doskonalenie swojej techniki. Zajęcia prowadzą doświadczeni fotografowie, którzy przekażą wam wiedzę teoretyczną i praktyczną. Będziecie tworzyć różnego rodzaju zdjęcia, łącznie z reportażami fotograficznymi. Artystyczny klimat Hiszpanii będzie sprzyjał nauce.

Na każdym z tych obozów na uczestników czeka w Hiszpanii bogaty program rekreacyjny, po to aby maksymalnie wykorzystać fakt swojej obecności w Hiszpanii. Obowiązkowe plażowanie, kąpiele w morzu i basenie, konkursy z nagrodami, dyskoteki, zajęcia rekreacyjno-sportowe na plaży (aerobik, piłka nożna, badminton), tenis stołowy, gry i zabawy ruchowe.

Program obozów tematycznych w Hiszpanii pozwala wykorzystać potencjał odwiedzanych miejsc. Ucząc się poznajemy kraj, korzystamy z jego uroków turystycznych i spędzamy ciekawe wakacje.

 

Zobacz oferty obozów w Hiszpanii na lato 2020 - >> wejdź do wyszukiwarki

 

obozy w Hiszpanii
obóz w Hiszpanii
wakacje w Hiszpanii