Windsurfingowe obozy – pomysł na lato!

obozy windsurfingowe 2020

 

Windsurfing to jedna z ciekawszych sportowych dyscyplin uprawiana szczególnie chętnie podczas wakacji.  Zwłaszcza latem młodzież chętnie jeździ na obozy windsurfingowe i to zarówno nad polskie morze, jak i za granicę.  Ale deska, żagiel i wiatr to nie jedyne atrakcje.

 

Dla kogo obozy windsurfingowe?

Właściwie nie ma większych ograniczeń - nie trzeba być superwysportowanym, a wystarczy jedynie umiejętność pływania i w miarę dobra kondycja.  To właśnie na obozie poprawimy sprawność ruchową, popracujemy nad mięśniami, a podczas treningów nauczymy się surfowania.

W ramach codziennych treningów z instruktorami sportu możemy opanować podstawy pływania na desce, poznać techniki lub udoskonalić już posiadane umiejętności. Mamy też okazję do samodzielnego pływania po jeziorze, co stanowi dodatkowy czas na ćwiczenie surfowania. Osoby, które od dłuższego czasu uprawiają windsurfing, dzięki współpracy z instruktorami poznają i nauczą się efektownych trików i zaawansowanych figur na wodzie. Obozy windsurfingowe są dobrym pomysłem na lato dla osób na różnym poziomie zaawansowania.

 

Co oprócz surfowania?

Obóz windsurfingowy oprócz aktywności pełnej adrenaliny, energii i radości także szereg innych korzyści. Wypoczniemy na łonie natury, odrywając się od zgiełku miasta, codziennych obowiązków i rutyny. Spędzimy czas z fajnymi ludźmi – jeśli nie znajomymi, to z nowo poznanymi osobami. Podczas obozu oprócz windsurfingu możemy uprawiać inne sporty – czekają nas zespołowe, pływanie, rowery, żaglówki. Często w ramach obozów windsurfingowych możemy dodatkowo wziąć udział w konwersacjach językowych, albo wyjechać jednodniową wycieczkę za granicę.  Jedno jest pewne – na takim wyjeździe będziemy się świetnie bawić, a o to przecież chodzi w wakacje. Lato to najlepszy czas na łapanie ciekawych doświadczeń i najlepszych wspomnień.

 

 

 

obozy windsurfingowe
obóz windsurfingowy
obóz windsurfingowy dla młodzieży