Obozy taneczne ciekawym pomysłem na spędzenie wakacji

obozy taneczne 2020

 

Sprawdź ofertę obozów artystycznych na lato 2021

 

Do wakacji zostało jeszcze sporo czasu, ale nim się obejrzymy, a do naszych okien zapuka lato. Dlatego już teraz powinniśmy zacząć myśleć o letnich obozach 2020. Biura podróży zaczynają dostrzegać co raz większy wachlaż zainteresowań wśród młodzieży, dlatego mamy do dyspozycji coraz większą gamę ofert obozów dla młodzieży. Wśród nich znajdziemy między innymi obozy językowe, sportowe, wokalne czy obozy taneczne. Organizatorzy oferują zarówno obozy w Polsce jak i za granicą - wszystko zależy od tematyki i upodobań.

 

Dla kogo obozy artystyczne?

Pewnie często zastanawialiście się nad tym, że dobrze byłoby robić coś po lekcjach. Robić coś co niekoniecznie jest graniem na kompie, a jednoczesniej przynosi tyle samo frajdy. Może jesteście jednymi z tych, którzy, po kilku latach nauki, rezygnują z gry na fortepianie, zajęć koszykówki czy lekcji baletu. Głównym powodem zazwyczaj jest to, że to rodzice wybrali wasze zajęcia poza lekcyjne - niekoniecznie kierując się waszym zdanie. Dlatego obozy artystyczne mogą okazać się świetnym pomysłem na sprawdzenie swoich umiejętności i zainteresowań. Takie obozy to jeden, a nawet dwa tygodnie odkrywania swoich talentów, spędzania czasu z rówieśnikami, bez rodziców, a także możliwości nawiązywania wieloletnich przyjaźni. Wyjazdy na obozy młodzieżowe pozwalą Wa, stać się bardziej samodzielnymi i bardziej odpowiedzialnymi za swoje czyny.  Dodatkowo, obozy artystyczne uczą pracy grupowej i umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach. Niezależnie od tematyki, czy to obozy taneczne, fotograficzne czy aktorskie, rozwijają potrzebę dzielenia się swoimi talentami z innymi.

 

Obozy taneczne to może być to czego szukasz

Która mała dziewczynka nie marzyła nawet przez chwile żeby zostać baletnicą? A który tata nie próbował nauczyć syna kilku podstawowych kroków tańca użytkowego przed studniówką? Tymczasem, z pomocą przychodzą organizatorzy obozów tanecznych. Oferują oni obozy i kolonie taneczne w zależności od upodobania i zainteresowań. Wśród nich znajdziemy obozy z nauką tańca nowoczesnego, Hip Hopu, Breakdance, Jazzu czy salsy. Każda z Was na pewno znajdzie coś dla siebie. Codzienne szaleństwa na parkiecie, połączone z zajęciami ogólnorozwojowymi gwarantują dobrą zabawę i niezapomniane przeżycia. Jeśli jednak podczas nauki zupełnie nowego stylu tańca stwierdzisz, że to nie jest to, co Cię  kręci, to i tak wyniesiesz z takich zajęć wiele korzyści. Obozy taneczne nie tylko są solidną dawką wysiłku fizycznego, ale także mają korzystny wpływ na prawidłową postawę i koordynację ruchów, poprawią poczucie rytmu i modelacje sylwetkę.

 

Obozy taneczne w Polsce czy za granicą?

Którą ofertę obozów dla młodzieży wybrać? To niełatwe pytanie. Na pewno odpowiedź zależy od oferowanych przez biura podróży miejsc docelowych oraz wysokości cen za poszczególne wyjazdy.

Obozy taneczne w Polsce, to dobra okazja, by zacząć lub pogłębić umiejtności, poznać rówieśników, którzy mają podobne upodobania, a także korzystać z uroków polskiego krajobrazu.

Jeśli chodzi o obozy taneczne za granicą, to oczywiście klimat danego miejsca może wpłynąć na ogólną atmosferę nauki wymarzonego tańca. Dobrym przykładem mogą być rytmy flamenco w hiszpańskiej Andaluzji, kubańskiej salsy w Havanie czy też nauka Hip Hopu w New York Dance Academy. Kolejnym dużym plusem obozów tanecznych za granicą jest możliwość podszkolenia języka, poznania tamtejszej architektury, kultury oraz w takich miejsach jak Havana czy Andaluzja raczej nie musimy martwić się o pogodę.

Obozy taneczne dla młodzieży są wyśmienitym pomysłem spędzenie aktywnie następnego lata. Pozwalą zapomnieć o rutynie i codziennych obowiązkach, dadzą ponieść się muzyce  i delektować się każdym wykonywanym ruchem. Kto wie, może w niejednym z Was drzemie potencjał na gwiazdę Broadwayu? Podsumowując zdecydowanie polecamy już teraz zacząć poszukiwania obozów 2020 zanim okaże się, że następne wakacje spędzimy w domu.

 

Obozy taneczne – zobacz programy na wakacje 2021 >> wejdź do wyszukiwarki obozów (ponad 30 organizatorów)

 

obozy zumba
obozy artystyczne
obozy taneczne