Obozy muzyczne

obozy muzyczne

 

Obozy muzyczne – oferty na wakacje- zobacz

 

Obozy muzyczne w okresie wakacji i ferii są równie popularne jak te o profilu sportowym.

Organizatorzy oferują mnóstwo obozów o charakterze muzycznym -  gitarowych, wokalnych, musicalowych czy muzyczno – tanecznych. Każdy, kogo pasjonuje muzyka, kto śpiewa, gra na instrumencie, a być może nawet planuje zostać zawodowym muzykiem, powinien pojechać na taki obóz. To okazja do rozwijania pasji, a być może odkrycia nowych zainteresowań muzycznych.

Na obozie muzycznym zagrasz na wielu instrumentach

Wśród obozów muzycznych znajdziemy nie tylko tradycyjne obozy gitarowe, ale też rockowe, na których króluje nic innego jak gitara elektryczna i basowa, ale także inne instrumenty potrzebne do stworzenia zespołu rockowego – perkusja, saksofon, czy keyboard. Zanim zagrasz w profesjonalnym zespole zaczniesz od teorii - nauczysz się odczytywania nut oraz dobierania odpowiedniego sprzętu. Dowiesz się, jak profesjonalnie zagrać solówkę, ale również, co niezwykle ważne, jak stworzyć profesjonalny zespół muzyczny.  Przechodząc do praktyki, poznasz podstawowe techniki gitarowe,  spróbujesz aranżacji utworów, a nawet skomponujesz swoją własną piosenkę.  

Zaśpiewasz solo i w zespole

Jeśli chcesz zostać piosenkarzem lub piosenkarką wybierz się na obóz wokalny. To dobra okazja, by podszkolić swój warsztat, ale też zacząć od podstaw. W programie obozu znajdziemy warsztaty z emisji głosu, pracę nad skalą, dykcją i artykulacją. Wszystko to, by jak najlepiej rozwijać indywidualne zdolności solowe, ale także przygotować utwory wraz z zespołem.  W trakcie obozu profesjonaliści pomogą uczestnikom wykreować oryginalny wizerunek sceniczny,  który następnie zaprezentują w koncercie finałowym, kończącym cykl warsztatów.

Dużo muzyki, ale też aktywny wypoczynek

Poza udziałem w warsztatach tematycznych obozy muzyczne to też świetna okazja do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.  W zależności od miejsca odbywania się takiego obozu, atrakcje będą się zmieniały. Zawsze jednak organizatorzy przewidują mnóstwo zabaw, bitwy śnieżne, łyżwy, wycieczki krajoznawcze, ale też wyjścia na basen, siłownię i saunę. Udział w obozie muzycznym to więc nie tylko gra na instrumencie, śpiewanie, występy sceniczne, ale też sporo okazji to wypoczynku w pięknych plenerach.

 

Obozy muzyczne i inne – zobacz programy na wakacje 2020 - >> wejdź do wyszukiwarki obozów (ponad 30 organizatorów)

 

 

obóz wokalny
obóz muzyczny
obozy gitarowe