Obozy „po godzinach”, czyli co robi się na obozach wieczorami?

obozy w Polsce

 

Obozy młodzieżowe – zobacz ofertę na wakacje 2020

Na obozach młodzieżowych nie ma nudy!

Wiele nastolatków nie decyduje się w wakacje na wyjazdy na obozy, bo kojarzą się z nudą, sztywniactwem, ogólnie rzecz biorąc z niezbyt pozytywnymi skojarzeniami.

Czasy się jednak zmieniły, a wraz z nimi obozy i ich program. Już nie jest tak, że rodzice wysyłają swoje niefrasobliwe dzieci za karę na obozy. Obecnie to młodzież prosi swoich rodziców o to, aby wysłali je na obóz. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Obóz to dobra zabawa i niezapomniana przygoda.

Organizatorzy znają doskonale potrzeby swoich młodych i wymagających klientów. Z myślą o nich w trakcie obozu organizowane są liczne atrakcje.

 

Grille, dyskoteki, quizy…

Jedną z nich są grille i ogniska. Zabawa uwielbiana przez Polaków od najmłodszych lat. To świetna okazja do integracji wszystkich uczestników. Możliwość rozmowy i wspólnego spędzania czasu ze znajomymi.

Z najlepszym przyjęciem spotykają się jednak imprezy taneczne, tzw. dyskoteki. Przy dźwiękach ulubionej muzyki uczestnicy oddają prawdziwemu szaleństwu. Taniec niesamowicie otwiera na drugiego człowieka i wyzwala hormony szczęścia - endorfiny, które pomagają się zrelaksować.

Każdy z nas uwielbia zabawę, szczególnie jeśli jest ona dobrze przemyślana i zorganizowana. Aktywności w grupach wymagają od uczestników zaangażowania i poświęcenia. Każdy z nich musi w pewien sposób przełamać swój wstyd i otworzyć się na resztę grupy. Takie przełamywanie barier rozwija uczestników społecznie i emocjonalnie. Dodatkowo, gdy mają one charakter edukacyjny, rozwijają umiejętności.

Na obozach uczestnicy, wbrew pozorom, mają dużo czasu dla siebie i naprawdę wiele swobody. Organizatorom obozów nie chodzi o ich krępowanie, ograniczanie ich dla zasady, chodzi o to, żeby zadbać o ich bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Obozy są dla gimnazjalistów i licealistów, mają ich rozwijać i zrelaksować po wielu miesiącach nauki. Dobrzy organizatorzy przygotowują obozy typowo pod kątem potrzeb i wymagań ich uczestników.

 

Obozy młodzieżowe – zobacz programy na wakacje 2020- >> wejdź do wyszukiwarki obozów

 

 

obozy młodzieżowe
obozy letnie
obozy w Polsce