Obozy w górach 2021

Zobacz obozy letnie na wakacje 2021 sprawdzonych organizatorów

Obozy letnie w górach

Obozy w górach odbywają się w wakacje oraz ferie zimowe i cieszą się dużą popularnością ze względu na świetne walory przyrodnicze. Obozy letnie to przede wszystkim czas na dobrą zabawę, ale również możliwość rozwijania swoich pasji i aktywnego spędzania czasu.

Górski krajobraz, piękne otoczenie natury oraz atmosfera naszych wyjazdów zapewniają niezapomniany klimat uczestnikom obozu.
Dodatkowo, zapewniamy bogaty program rekreacyjny, który jest dopasowany do wieku oraz zainteresowań uczestników.

Podczas obozu organizujemy wycieczki w atrakcyjne dla danego regionu miejsca: wycieczka górska z przewodnikiem, wycieczka na Gubałówkę, odwiedziny ciekawych miejsc w Zakopanem, a dla zainteresowanych organizowane są wycieczki zagraniczne na Słowację do Tatralandii lub do Wiednia.

Na obozach letnich  każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ organizujemy zajęcia tematyczne: plastyczne, muzyczne, aktorskie; zajęcia sportowe i rekreacyjne; zajęcia wieczorne, ogniska i dyskoteki, po których  można odpocząć w nowoczesnym obiekcie wypoczynkowym.

Coraz bardziej populrane stają się również obozy językowe. Możliwość połączenia ktywnego wypoczynku z nauką języka sprawia, że uczestnik nie ma czasu na nudę. Rozwija się fizycznie oraz językowo. Zapraszamy na obozy w góry.

Zobacz oferty letnich obozów w górach w 2021 roku - ponad 30 organizatorów- >> wejdź do wyszukiwarki

Obozy w górach ze względu na walory przyrodnicze i klimatyczne odbywają się zarówno podczas wakacji, jak i ferii zimowych. Obozy zimowe to przede wszystkim obozy sportowe - głównie narciarskie i snowboardowe, ale coraz częściej młodzież decyduje się także na obozy aktywne - przetrwania, paintballowe, przygodowe. Niezależnie od pory roku, góry to świetne miejsce na spędzanie wakacji.

Wśród licznych ofert znajdziemy obozy w zasadzie dla każdej grupy wiekowej - nawet najmłodsze dzieci mogą rozpocząć na obozach zimowych naukę jazdy na nartach lub desce.

W programach obozów organizowanych w górach znajdziemy rozmaite atrakcje dostosowane do wieku i potrzeb uczestników.

Oczywiście w góry możemy wyjechać także w ramach zagranicznych obozów zimowych - najchętniej wybierane kraje to Słowacja, Czechy, Francja, Włochy.

 

Zobacz oferty zimowych obozów w górach w 2021 roku - ponad 30 organizatorów- >> wejdź do wyszukiwarki
 

Zimowe obozy tematyczne na ferie

Obozy narciarskie
Obozy snowboardowe
Obozy artystyczne
Obozy zagraniczne
Obozy taneczne
Obozy muzyczne
Obozy aktorskie
Obozy jeździeckie

Obozy RPG
Obozy przetrwania
Obozy przygodowe
Obozy fotograficzne
Obozy wypoczynkowe

Obozy w górach cieszą się popularnością również w czasie letnich wakacji. Młodzież i dzieci chętnie wyjeżdżają na obozy rekreacyjne, językowe i tematyczne.

To co przyciąga dzieci i młodzież w górskie rejony to piękne krajobrazy, bogata przyroda, świetne warunki w ośrodkach wypoczynkowych oraz bogate programy obozów młodzieżowych.

Obozy w górach to okazja do aktywnego wypoczynku, rozwijania różnorodnych pasji i dobrej zabawy, co gwarantuje dobrze spędzony czas wakacji.

 

obozy w górach
obozy w górach
obozy Zakopane
zimowe obozy w górach
obozy w górach
obozy w górach 2021