Kolonie językowe

Kolonie językowe 2021 to dla naszych dzieci bardzo dobry sposób na szybką powtórkę i naukę języka obcego.

Do wybory mamy kolonie językowe w Polsce oraz kolonie zagraniczne.
 
Kolonie językowe w Polsce to połączenie nauki angielskiego, niemieckiego z ciekawym programem rekreacyjno-sportowym. Odbywają się zarówno latem, podczas wakcji oraz w czasie zimowych ferii.
 
Założeniem kolonii językowej jest codzienny kontakt z językiem i nauka przez zabawę. Dzięki temu dzieci szybko robią postępy, a nauka jest dla nich przyjemnością.
W programie kolonii znajdują się także liczne zajęcia sportowe i gry integracyjne. W zależności od miejsca odbywają się także rozmaite wycieczki krajoznawcze.
Takie kolonie dla dzieci to świetny sposób na połączenie wypoczynku z rozwijaniem wiedzy językowej. Ta takich wyjazdach nie ma czasu na nudę. Wszystko jest świetnie zorganizowane, niezależnie od pogody.
 
Kolonie językowe za granicą to duże wyzwanie dla każdego dziecka, ale też wiele korzyści - osłuchiwanie się z akcentem, nauka języka w naturalnym środowisku oraz poznanie kultury i historii nowego kraju. Niemniej jednak, takie kolonie dla dzieci nietylko uczą samodzielności, ale także odnalezienia się w obcym kraju.

Kolonie językowe LEKTORA są organizowane  od ponad 25 lat.
 
 
 

kolonie językowe
kolonie językowe
kolonie językowe
kolonie językowe
kolonie językowe
kolonie językowe nad morzem