Obozy za granicą 2021

Obozy zagraniczne oferowane przez polskie biura podróży organizowane są w Bułgarii, Grecji, we Włoszech, w Hiszpanii, w Chorwacji i innych malowniczych zakątkach Europy.

Obozy za granicą podczas letnich wakacji najcześciej przybierają, obok obozów czysto wypoczynkowych, także formę obozów tematycznych, czyli dominuje dany przewodni program, np obozy taneczne, obozy sportowe itp . Coraz częściej tematyka skupia się na aktywnym spędzaniu wypoczynku.

Bardzo popularne są też obozy językowe.

Wyjazd na zagraniczny obóz językowy to połączenie nauki języka z wakacyjnym wypoczynkiem w pięknych krajobrazach. W zależności od języka młodzież wyjeżdża do Hiszpanii, Włoch, Anglii, do Niemiec, a także na bardzo atrakcyjne turystycznie obozy na Malcie, czy w Stanach Zjednoczonych.

Obozy zagraniczne to dla młodzieży najlepszy sposób na poznanie świata, obcych kultur i oczywiście języka. Taki wyjazd zagraniczny to świetna okazja na rozwój umiejętności dla osób zaczynających swoja przygodę z danym językiem, jak i dla tych, którym konwersacje z native speakerami nie są obce.

Obozy na wakacje 2021:

Obozy  w Hiszpanii

Obozy  we Włoszech

Obozy  w Grecji

Obozy zagraniczne w Chorwacji

Obozy  zagraniczne w Bułgarii

Obozy  zagraniczne w Czarnogórze

Polecamy także kursy językowe za granicą:

Kursy językowe w Anglii

Kursy językowe na Malcie

Kursy językowe w Niemczech

 

OBOZY ZIMOWE:

Obozy za granicą podczas zimowych ferii to najcześciej obozy sportowe - narciarskie, snowboardowe. W zagranicznych ośrodkach sportowych panują idealne warunki do uprawiania zimowych sportów. Świetnie przygotowane trasy oraz dobrze wyposażone ośrodki z rozmaitymi atrakcjami przyciągają z roku na rok coraz większą liczbę turystów.

Programy obozów młodzieżowych, poza zajęciami tematycznymi, obejmują także liczne wycieczki po mieście, odwiedzanie muzeów, czy udział w wydarzeniach kulturalnych. Dodatkowo, młodzież może liczyć na zabawy integracyjne, ogniosko i dyskoteki.

W ofertach zagranicznych obozów sportowych znajdziemy obozy we Włoszech, Francji, w Czechach i na Słowacji. Coraz bardziej popularne stają się również wyjazdy do Austrii.

Zarówno w czasie zimowych ferii, jak i latem organizowane są obozy językowe, pozwalające połączyć wypoczynek z nauką ulubionego języka.

Organizatorzy obozów zagranicznych zapewniają dojazd, nocleg i wyżywienie oraz dbają o szereg atrakcji, które są dostosowane do wieku uczestników.

Na młodzieżowe obozy zagraniczne można wybrać się autokarem, samolotem lub pociągiem.

 

Zimowe obozy zagraniczne na ferie 2021:

Obozy zagraniczne 2021

Zobacz oferty zimowych obozów 2021 - ponad 30 organizatorów- >> wejdź do wyszukiwarki

obozy zagraniczne
obozy młodzieżowe
obozy młodzieżowe
obozy za granicą dla młodzieży
obozy młodzieżowe 2021
obozy za granicą dla młodzieży