Obozy fitness

Obozy fitness 2021 to nowość wśród obozów młodzieżowych organizowanych podczas letnich wakacji.

Organizowane są najczęściej w nadmorskich miejscowościach, gdzie panują idealne warunki do wzmożonej aktywności na świeżym powietrzu.

Obóz fitness to rodzaj obozu sportowego skierowanego zarówno do dziewczyn, jak i chłopców, którzy chcą zadbać o swoją sylwetkę lub zrzucić zbędne kilogramy.

Program obozu jest dostosowany do różnych potrzeb uczestników, a zajęcia na tyle różnorodne, by każdy z nich osiągnął zamierzony rezultat.

Zajęcia podczas obozu fitness odbywają się na świeżym powietrzu - na plaży, w lesie, ale także na siłowni, zawsze pod okiem profesjonalnych instruktorów. Uczestnicy biorą udział w biegach kondycyjnych, rozgrywkach drużynowych i zawodach sportowych.

Zajęcia będą obejmować zarówno ciężkie, siłowe zajęcia, jak i streching w postaci pilatesu i jogi. Dodatkowo, uczestnicy zapoznają się z prawidłowymi technikami wykonywania ćwiczeń.

Ważnym elementem obozu są także spotkania z dietetykiem i opracowywanie indwidualnego menu, dla zwiększenia efektywności treningów. Każdy z uczestników otrzymuje również indywidualny plan trenigowy na zakończenie obozu, tak by kontynuować pracę nad swoim ciałem również po powrocie z wakacji.

 

 

 

Obozy fitness
Obozy fitness
Obozy fitness 2021