Obozy w Polsce 2021

Obozy w Polsce, organizowane w lecie i zimą. Obejmują obozy tematyczne np. obozy sportowe, obozy artystyczne i wiele innych.

Obozy letnie oferowane są nad morzem, w górach oraz nad jeziorami. Obozy te są doskonałą okazją do poznania nowych rówieśników, a także do odpoczynku od codziennych zmagań. 

Zobacz oferty obozów w Polsce 2021 - ponad 30 organizatorów- >> wejdź do wyszukiwarki
 

Obozy w Polsce podczas letnich wakacji są organizowane przede wszystkim nad morzem. Najczęściej wybieranymi przez młodzież miejscowościami, są duże kurorty nadmorskie, jak Łeba czy Dźwirzyno. Dużą popularnością cieszą się również góry, a wśród nich zdecydowanie króluje Zakopane. Jeśli chodzi o tematykę, to najpopularniejsze są obozy sportowe - windsurfingowe, żeglarskie, tenisowe oraz obozy językowe, łączące naukę z wypoczynkiem. 

Podczas wakacji młodzież i dzieci mogą korzystać z różnorodnych ofert kolonii i obozów organizowanych w Polsce, a każda propozycja sprawdzonego organizatora to gwarancja ciekawych i bezpiecznych wakacji.

Oferty obozów i kolonii na lato 2021

Inne rodzaje obozów na wakacje 2021:

Obozy zimowe są organizowane głównie w górach, ale nie brakuje także ofert obozów na Mazurach, na Kaszubach i w innych pięknych zakątkach kraju.

Obozy sportowe w czasie zimowych ferii cieszą się wśród dzieci i młodzieży dużą popularnością - są to przede wszystkim obozy narciarskie, snowboardowe, lub łączone narciarsko - snowboardowe. Coraz częściej młodzież wybiera także obozy przetrwania, motoryzacyjne, z grą w paintball.

Z kolei wśród obozów tematycznych znajdziemy bardzo popularne obozy językowe oraz inne obozy tematyczne: taneczne, artystyczne, fotograficzne czy muzyczne.

Obozy w Polsce to dobry sposób na spędzenie zimowych ferii w gronie rówieśników. Z jednej strony uczą samodzielności, z drugiej pozwalają na aktywne spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Zimowe obozy w Polsce na ferie

 

obozy w Polsce
obozy w Polsce
obozy w Polsce
obozy zimowe w Polsce
obozy zimowe w Polsce
obozy w Polsce