Obozy windsurfingowe

obozy windsurfingowe 2020

Słońce za oknem zachęca do myślenia o wakacjach. I słusznie, bo - choć rok szkolny jeszcze trwa - to najwyższa pora zaplanować wyjazd na kolonie młodzieżowe. Wybór obozów letnich 2020 jest na naprawdę szeroki. Biura podróży zachęcają do rozwijania swoich pasji połączonego z wypoczynkiem, spędzeniem czasu z rówieśnikami i zwiedzania różnych zakątków Polski, a nawet Europy. W tak bogatej ofercie można się pogubić… Ale może zachęcimy ciebie do wyboru obozu windsurfingowego?

Obóz windurfingowy – dla kogo?

Brzmi ciekawie, ale nigdy nie próbowałeś tego sportu? Nic nie szkodzi! Jeśli kochasz spędzać czas nad wodą, lubisz pływać i stawiać czoła nowym wyzwaniom, dlaczego nie spróbować? Obozy letnie, na których uczy się windsurfingu oferują zajęcia zarówno dla osób zaawansowanych jak i początkujących. Nie ma więc znaczenia czy masz jakiekolwiek podstawy czy jeszcze nie umiesz utrzymywać się na desce.  Obóz windsurfingowy będzie świetną rozrywką dla jednych i drugich. Na obozie letnim nie ma miejsca na nudę czy stres! Zajęcia zawsze są dostosowane do umiejętności uczestników, a prowadzą je wykwalifikowani instruktorzy. Możesz nawet znaleźć obóz letni prowadzony przez byłych sportowców wyczynowych!

Obozy windsurfingowe – program

Program jest dostosowany do umiejętności i doświadczenia – to już wiemy. Na obozie letnim poznasz zagadnienia teoretyczne (np. bezpieczeństwo, budowa i zachowanie sprzętu), by później ćwiczyć podczas części praktycznej obozu windsurfingowego (od podnoszenia żagla z wody, utrzymywania równowagi, po sterowanie czy zwrot na wiatr). Oprócz tego na obozie młodzieżowym znajdzie się także czas na rekreację i zabawę (konkursy, ogniska, pływanie, gry zespołowe, wycieczki piesze,  zajęcia tematyczne). Często w programie obozów letnich są także wycieczki po okolicach. A miejsca, w których odbywają się obozy windsurfingowe to najpiękniejsze jeziora i wybrzeża morskie – zarówno w Polsce jak i za granicą.

Obozy letnie 2020

Takie obozy młodzieżowe to doskonała okazja, żeby poznać rówieśników z całej Polski. Na obozach letnich nierzadko zawiązują się przyjaźnie na całe życie. Odpoczynek, luz, nowi znajomi, poznanie ciekawego sportu – to czeka na ciebie na obozie letnim. Jeśli więc masz ochotę spróbować czegoś nowego, rozwinąć swoją pasję, a dodatkowo spędzić miło czas w pięknym miejscu na świeżym powietrzu, pomyśl o obozie windsurfingowym.

 

Obozy windsurfingowe - zobacz oferty na 2020 - wejdź do wyszukiwarki obozów