Słoneczne obozy w Bułgarii

obozy zagraniczne w Bułgarii

 

Obozy w Bułgarii - zobacz ofertę na wakacje 2020

 

Słoneczne obozy w Bułgarii

Obozy zagraniczne cieszą bardzo dużą popularnością wśród młodzieży, ze względu na klimat, pogodę, której nie możemy być pewni na wakacjach w Polsce.

Ofert obozów zagranicznych w ciepłych kurortach wakacyjnych jest bardzo dużo. Warto wybierać te miejsca, w których dotąd nie byliśmy.

W naszych artykułach wędrowaliśmy już do Hiszpanii i Grecji. Przyszedł więc czas na Bułgarię.

W ofercie znajdziemy bez problemu obozy tematyczne oraz rekreacyjne. Czytając nasze artykuły, wiecie czym się od siebie różnią. Te pierwsze krążą wokół jednej tematyki, rozwijają pewne umiejętności i nastawione są na konkretne efekty. Te drugie dają możliwość spróbowania kilku różnych dyscyplin, a ich główny cel to aktywna rekreacja.

Złote Piaski czyli obozy w Bułgarii

Jadąc do Bułgarii dobrze, jeśli obozy organizowane są w miejscach sztandarowych, popularnych, które są niejaką wizytówką danego kraju. Dzięki czemu możemy obcować z nową kulturą w jej najlepszym wydaniu. Bez wątpienia takim miejscem są Złote Piaski nad Morzem Czarnym.

 

W tym rejonie na uczestników obozów młodzieżowych czekają zapierające dech w piersiach widoki – błękitne morze i soczysta zieleń drzew. Organizatorzy wypoczynku dobrze wiedzą, co robią wybierając właśnie ten rejon na wakacje dla uczestników. Oprócz przepięknych okoliczności przyrody, Złote Piaski, to idealne miejsce dla osób chcących aktywnie wypoczywać. Przy plaży znajdują się kompleksy basenów z atrakcyjnymi zjeżdżalniami. Miłośnicy sportów wodnych mogą poszaleć korzystając z atrakcji takich jak windsurfing, narty wodne, spadochrony, rejsy jachtem. Kurort tętni życiem.
Dookoła znajduje się wiele ciekawych miejsc: place sportowe, dyskoteki, restauracje. To jednak nie wszystko. Organizatorzy z myślą o swoich młodych klientach w programie obozu umieszczają wiele atrakcji, korzystają z możliwości turystycznych kurortu oraz swojej kreatywności. Oprócz zajęć sportowych będziecie zwiedzać malowniczą okolicę, nie tylko pieszo czy autokarem, a także na jachcie oraz terenówkach.

Jeśli zdecydujecie się na jeden z obozów tematycznych w Bułgarii, takich jak fit&sun oprócz bogatego programu rekreacyjnego spotkacie się z ciekawymi zajęciami tematycznymi poprawiającymi Waszą kondycję i samopoczucie, takimi jak: zumba, aerobik na stepie, aqua aerobik, aerobox - najmodniejszy obecnie trend, tabata i wiele innych, o których istnieniu nawet nie mieliście pojęcia.

Czego chcieć więcej od wakacji? Przepiękne krajobrazy, ciekawy program tematyczny i rekreacyjny oraz duża dawka pozytywnej energii, pozwalająca podładować baterie na nowy rok szkolny!

 

Zobacz oferty obozów w Bułgarii na lato 2020 - >> wejdź do wyszukiwarki
 

 

obozy za granicą
obozy młodzieżowe za granicą
obozy letnie w Bułgarii