Obozy zagraniczne

Obozy zagraniczne

Obozy zagraniczne 2020 – aktualna oferta- zobacz
 

Obóz zagraniczny to wspaniała przygoda podczas letnich wakacji

Podróże kształcą, a do tego stanowią wspaniałą przygodę. W czasie letnich wakacji możesz wybrać się na obóz zagraniczny do pięknych europejskich krajów takich jak Hiszpania, Francja, Anglia, czy Włochy, ale też za ocean – do Stanów Zjednoczonych, Kanady, a nawet na egzotyczne wyspy. Niezależnie od tego, czy będzie to obóz sportowy czy językowy, czeka Cię mnóstwo wrażeń związanych z poznawaniem kraju  – jego pięknych krajobrazów, kuchni i kultury.

Cała gama obozów tematycznych

Wyjazd na obóz zagraniczny podczas letnich wakacji to nie tylko atrakcje związane z poznawaniem nowego kraju, uroki znakomitej pogody, czy wypoczynek na łonie pięknej natury.  Młodzież ma całe mnóstwo możliwości, by wybrać wśród różnorodnych obozów tematycznych idealnie dopasowany do swoich zainteresowań i preferencji odnośnie kraju, który chce odwiedzić.

Obozy sportowe za granicą

Wielką atrakcją dla miłośników sportów wodnych będzie z pewnością wyjazd na obóz wodny na Węgry, czy na obóz windsurfingowy do Włoch.  Z kolei na Lazurowym Wybrzeżu we Francji ze względu na idealne warunki do nurkowania, dużą popularnością cieszą się obozy z nauką nurkowania.  Jeśli podczas zagranicznego obozu nie chcemy uprawiać konkretnego sportu możemy wybrać się po prostu na obozy rekreacyjne, na które najchętniej młodzież wybiera się do Turcji, Bułgarii, ale też do bliższej nam Hiszpanii.

Idealne warunki do tworzenia

Wśród obozów zagranicznych znajdziemy również obozy artystyczne. Młodzi artyści mogą wyjechać na obozy plastyczne do Włoch, ale równie popularne są także obozy fotograficzne np. we Francji, gdzie piękno architektury i przyrody zdecydowanie sprzyja sztuce tworzenia. Bardzo chętnie młodzież wyjeżdża na obozy taneczne, które oprócz nauki konkretnych stylów tanecznych dają możliwość poznawania bogatej kultury kraju – w tym również piękna muzyki i tańca.

Czy na sportowo, czy nie – na obozach zagranicznych młodzież ma wiele możliwości, by oddawać się swoim pasjom. Takie wakacje to niezapomniana przygoda, ale też rozwój, poszerzanie horyzontów i oczywiście relaks.

 

Obozy zagraniczne -  już wkrótce organizatorzy przedstawią ofertę na wakacje 2020

Obozy  w Hiszpanii

Obozy  we Włoszech

Obozy  we Francji

Obozy  w Grecji

Obozy zagraniczne na Cyprze

Obozy zagraniczne w Chorwacji

Obozy zagraniczne w Anglii

Obozy zagraniczne w USA

Obozy  zagraniczne w Bułgarii

Obozy  zagraniczne na Węgrzech

Obozy  zagraniczne w Niemczech

Obozy zagraniczne w Austrii

Obozy  zagraniczne na Słowacji

Obozy  zagraniczne w Czechach

Obozy  zagraniczne w Czarnogórze

Obozy  zagraniczne w Albanii

 

Polecamy także kursy językowe za granicą:

Kursy językowe w Anglii

Kursy językowe na Malcie

Kursy językowe w Niemczech

 

Obozy zagraniczne 2020 – zobacz programy na wakacje   >> wejdź do wyszukiwarki obozów
 

 

Obozy zagraniczne
Obozy zagraniczne
Obóz zagraniczny