Obozy pływackie

Obozy pływackie 2020

Obozy pływackie – zobacz ofertę na wakacje 2020

Obóz sportowy dla młodzieży lubiącej pływać

Pływanie jest świetną zabawą, a chcąc pojechać na obóz pływacki musisz jedynie… umieć pływać. Jeśli lubisz tę formę aktywności, a być może jest to Twoja sportowa pasja, taki wyjazd to najlepszy sposób na podniesienie pływackich umiejętności, niezależnie od poziomu zaawansowania. Obozy pływackie odbywają się w specjalnych ośrodkach sportowych wyposażonych w baseny sportowe i rekreacyjne.  Będziesz więc mógł nie tylko trenować w świetnych warunkach, ale także  wystąpić w zawodach sportowych organizowanych na zakończenie obozu. Uzupełnieniem codziennego pływania, są także zajęcia na siłowni, bo w profesjonalnym uprawianiu tego sportu niezwykle ważna jest praca nad siłą mięśni. Aby zregenerować się po intensywnych treningach, będziesz miał także do dyspozycji jacuzzi i saunę – relaks gwarantowany!

Poczuj się jak ryba w wodzie!

Zajęcia z pływania odbywają się na różnych poziomach zaawansowania. Dla osób początkujących, które opanowały podstawową umiejętność pływania prowadzone są zajęcia, podczas których poznają poza klasycznym także styl motylkowy, grzbietowy i zmienny. Osoby, które znają wszystkie pływackie style, będą z kolei doskonalić swoje umiejętności i pracować nad jeszcze lepszymi wynikami. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra doświadczonych instruktorów, która podczas treningów wykorzystuje najnowsze metody treningowe oraz nowoczesny sprzęt sportowy. Oprócz praktycznej nauki pływania, na zajęciach dowiesz się jak odbyć efektywny trening, jak przygotować się do wyścigu oraz jak opracować odpowiedni plan treningowy.

Obóz pływacki nie tylko w basenie

Ośródki sportowe wyposażone są również hale sportowe, dlatego podczas obozu spróbujesz swoich sił również w sportach zespołowych – siatkówce, czy koszykówce. Będzie to świetna okazja do integracji z pozostałymi uczestnikami obozu. Również wieczorami czas spędzicie na imprezach, wieczorach filmowych lub grając w ulubione planszówki. Cały dzień jest więc wypełniony rozmaitymi zajęciami sportowymi i rekreacyjnymi, ale jest też czas na potrzebny odpoczynek. Wyjazd na obóz pływacki to świetny pomysł na wakacje dla osób aktywnych, kochających wodę.
 

Obozy pływackie 2020 - >> wejdź do wyszukiwarki obozów wakacyjnych

 

Obozy pływackie
obóz pływacki 2020
Obozy pływackie dla młodzieży