Obozy RPG

Obozy RPG

Obozy fabularne –  na wakacje 2020

Obozy RPG to wejście w inny świat

RPG to swego rodzaju gra fabularna. Polega na wcieleniu się wybraną postać, którą prowadzi podczas rozgrywki Mistrz Gry. Do wyboru masz rozmaite światy i systemy, w których wcielasz się w niesamowite role, niczym aktor filmu fantasy. Możesz zostać walecznym wojownikiem, piratem, kosmitą, bohaterem westernu, czy piękną księżniczką. Wcielenie się w wybraną rolę to wejście do tajemniczego świata i niepowtarzalne wrażenie oderwania się od rzeczywistości. W trakcie obozu RPG możesz spróbować kilku opcji – każdy dzień będzie stanowił nowe wyzwanie i przeżycie kolejnej przygody.

Kto może wziąć udział w obozie RPG?

Obóz RPG to świetny pomysł na pełne wrażeń ferie dla miłośników fantasy, fanów planszowych gier fabularnych, czy po prostu osób z dużą wyobraźnią. Odnajdą się tu zarówno osoby zaawansowane oraz te, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z RPG. Wykwalifikowana kadra obozu przygotowuje rozmaite przygody i niebezpieczeństwa, dbając oto, by były one atrakcyjne dla każdego uczestnika obozu. Osoby początkujące nauczą się budowania i odgrywania wiarygodnych postaci, zaś znawcy RPG udoskonalą swój warsztat, a najlepsi spróbują swoich sił jako Mistrzowie Gry.

Co oprócz grania tajemniczych postaci?

Główną atrakcją obozu jest oczywiście udział w sesjach RPG i wcielanie się w rozmaite postacie.  Ale będziesz miał także okazję wziąć udział w prelekcjach i warsztatach, dzięki którym wzrosną Twoje praktyczne umiejętności. Mistrzowie Gry podzielą się z Tobą technikami prowadzenia sesji, poznasz metody tworzenia scenariuszy, czy przygotowywania muzyki. Program obozu urozmaicają też pokazy filmów fantasy, a także ciekawe zajęcia rekreacyjne, w tym łucznictwo czy szermierka.  

 

Udział w obozie RPG to niesamowita przygoda. Nie tylko wcielasz się rozmaite role, ćwicząc swój aktorki warsztat, ale także pobudzasz swoją fantazję, współpracujesz z grupą, a przy tym świetnie się bawisz. To niebanalny sposób na udane wakacje – pojedź i spróbuj swoich sił w jednym z magicznych światów.

 

Obozy fabularne – zobacz programy na wakacje 2020- >> wejdź do wyszukiwarki obozów
 

 

Obozy RPG dla młodzieży
Obóz RPG
Obóz RPG 2020