Obozy siatkarskie

Obozy siatkarskie

 

Obozy siatkarskie – zobacz ofertę na wakacje 2020

Obozy siatkarskie chętnie wybierane przez młodzież

W piłkę siatkową, potocznie nazywaną „siatkówką”, grał chyba każdy. Ta popularna dyscyplina sportu króluje na lekcjach w-fu, ale również poza zajęciami w szkole. Młodzi ludzie bardzo lubią gry zespołowe, a siatkówka jest jedną z bezpieczniejszych dyscyplin. Obozy siatkarskie to oferta dla każdego młodego człowieka kochającego sport i gry zespołowe. Wcale nie trzeba mieć dwóch metrów wzrostu, by móc stanąć na boisku i przebić piłkę ponad siatkę. Ważna jest siła rąk i znajomość podstaw gry w piłkę siatkową. Drobne niedoskonałości w grze poszczególnych zawodników nadrabia cały zespół, oczywiście pod warunkiem, że jest zgrany i świetnie komunikuje się ze sobą podczas gry. Niezwykle ważna jest tutaj rola kapitana zespołu, ale także odpowiedni podział zadań podczas każdego setu.

Trening czyni mistrza

Jeśli wybierasz się na obóz siatkarski, pamiętaj, że czeka Cię sporo treningów i to nie tylko na boisku. Gra w siatkówkę wymaga dobrej kondycji i odpowiedniej siły mięśni. W programie obozu znajdą się więc zajęcia z profesjonalnymi trenerami siatkówki, ale także intensywne treningi na siłowni. Podczas spotkań z doświadczonymi i praktykującymi trenerami poznacie sposoby zagrywki, skuteczny atak i blok – czyli kluczowe elementy gry. Udział w obozie siatkarskim to też okazja do odświeżenia wiedzy na temat zasad sędziowania oraz mała lekcja historii piłki siatkowej w Polsce i na świecie. Całość treningów uzupełniają rozmaite zajęcia rekreacyjne oraz te pozwalające na regenerację organizmu, na przykład basen, czy sauna.


Obóz siatkarski dla przyszłych gwiazd sportu

Odkąd reprezentacja Polski w piłce siatkowej odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej, popularność tego sportu stale rośnie. Zapewne część z Was poza zajęciami w-fu trenuje ze znajomymi w wynajętych salach. Jeśli jednak chcecie podszkolić się technicznie, popracować intensywnie nad kondycją oraz poznać triki taktyczne, koniecznie wybierzcie się na obozów siatkarski. To z pewnością dobrze zainwestowany czas, jeśli myślicie o uprawianiu tego sportu na poziomie profesjonalnym. Być może taki wyjazd będzie pierwszym krokiem do prawdziwej kariery sportowej.

 

Obozy siatkarskie – zobacz programy na wakacje 2020- >> wejdź do wyszukiwarki obozów

 

 

Obozy siatkarskie
Obozy siatkarskie
Obozy siatkarskie